Gabinet Dermatologii i Wenerologii
Dermatologia estetyczna

Dr n. med. Anna Kaczorowska

Specjalista dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2009 roku. Specjalizację z dermatologii i wenerologii robiła pracując Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi pod kierownictwem Pana prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaszuby. Kierownikiem specjalizacji była Pani dr hab. n. med. prof. nadzw. Ewa Trznadel-Grodzka.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Posiada wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym. Doświadczenie w leczeniu przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce zmian skórnych. Dermatologią estetyczną zajmuje się od początku swojej pracy zawodowej. Uczestniczy w szkoleniach i zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych i dermatologii estetycznej co potwierdzają liczne certyfikaty. Mówi, że w swojej pracy szczególny nacisk kładzie na stałe pogłębianie swojej wiedzy i umiejętności. Posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Anna Kaczorowska Łódź ul. Zbożowa 9 tel. 797-748-805

2013 Gabinet dermatologii i wenerologii Wykonanie strony DesignSpektrum
Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X