Gabinet Dermatologii i Wenerologii
Dermatologia estetyczna

DEPILACJA PRZY POMOCY LASERA LightSheer LUMENIS LECZENIE HIRSUTYZMU, WRASTAJĄCYCH WŁOSÓW I ZAPALEŃ OKOŁOMIESZKOWYCH

Depilacja laserowa to zabieg trwale usuwający niepożądane owłosienie za pomocą lasera, który niszczy cebulkę włosa. Wiązka lasera działa na melaninę, czyli barwnik włosa, nie oddziałuję natomiast na skórę. Dlatego jest to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny. Na światło lasera reagują tylko włosy znajdujące się w fazie wzrostu, a więc te widoczne na skórze. Pozostałe włosy są w fazie tzw. uśpienia. Z tego powodu zabieg należy powtarzać co najmniej czterokrotnie. Efekty jednak są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi wykonujemy co 8-10 tygodni. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym, drugim zabiegu. Dzień przed zabiegiem należy usunąć owłosienie z miejsc, które mają być poddane depilacji laserowej. Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się stosować balsamów nawilżających lub natłuszczających – skóra ma być sucha i nienatłuszczona. Zabieg jest bezbolesny, choć może być odczuwalny, zwłaszcza przez osoby o wrażliwej skórze. Przez kilka dni po depilacji laserowej skóra może być lekko zaczerwieniona, może też wystąpić niewielki obrzęk.

Po zabiegu depilacji laserowej nie pojawia się zapalenie mieszków włosowych, włosy odrastają dużo wolniej, nie wrastają, co często prowadzi do pojawienia się blizn i przebarwień na skórze.


Zapraszamy do naszego gabinetu w Łodzi przy ul. Zbożowej 9 (Bałuty) Dojazd autobusem 57 (końcowy przystanek STADION). Aktualny cennik znajdziesz w zakładce po lewej stronie ekranu.

2013 Gabinet dermatologii i wenerologii Wykonanie strony DesignSpektrum
Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X