Gabinet Dermatologii i Wenerologii
Dermatologia estetyczna

Nasi lekarze

Dr n. med. Anna KaczorowskaPosiada wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i w otwartym. Doświadczenie w leczeniu przewlekłych chorób skóry oraz wczesnej diagnostyce zmian skórnych. Dermatologią estetyczną zajmuje się od początku swojej pracy zawodowej.

zobacz więcej >>

 

Lek. med. Anna Czerniecka-RonowskaW pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, dermatoskopową oceną znamion jak również wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne z użyciem krioterapii oraz elektrochirurgii.

Umów wizytę

zobacz więcej >>

 

Dr n. med. Sebastian Uczniak


Uzyskał tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Posiada Wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i otwartym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczy w szkoleniach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych co potwierdzają liczne certyfikaty. Jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i dermatoskopową oceną znamion jak również wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne (krioterapia, elektrokoagulacja).
Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.
Przyjmuje również dzieci i młodzież.

zobacz więcej >>

2013 Gabinet dermatologii i wenerologii Wykonanie strony DesignSpektrum
Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X